Erdoğan'dan 'erken seçim' işareti: Bizzat sahaya inerek, yeni bir seferberlik başlatıyoruz

Erdoğan, bayramdan sonra sahaya ineceğini açıkladı

Erdoğan'dan 'erken seçim' işareti: Bizzat sahaya inerek, yeni bir seferberlik başlatıyoruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, AKP İstanbul İl Teşkilatı ile video konferans görüşmesinde gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, "Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz" dedi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. Unutmayınız siyaset girmekle talip olduğumuz tek şey milletimizin hizmetkarlığıdır.

Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz.

27 Mayıs'ta bu yıl Yaslıada'yı, Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak, açıyoruz. Öncelikle 27'sinde dar kapsamlı bir açılış töreni yapacağız. Hiç gecikmeden açılışını yaptıktan sonra teşkilatımız bence Demokrasi ve Özgürlükler Adası'na gitmeli, orada yaptığımız tüm çalışmaları mimari çalışmaları olsun diğer düzenlemeleri olsun, yerinde görmeli."

Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına ilişkin, "Salgınla mücadelede elde ettiğimiz kazanımları korumamız ve daha ileri taşımamız şarttır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Derdo
Derdo - 11 ay Önce

Osmanlida hileler bitmez

SIRADAKİ HABER