Erdoğan: Bizde kriz filan yok

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ekonomide manipülasyonların yapıldığını savundu

Erdoğan: Bizde kriz filan yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AVM’lerde dövizle kira döneminin artık kapandığını belirterek, aksi yönde davrananların bunun bedelini ödeyeceğini söyledi.
Erdoğan, Beştepe’de düzenlenen Gaziler Günü etkinliğinde yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi:

BU TOPRAKLARDA BOŞLUK YOK

Bu millet topyekun gazi bir millettir. Bu topraklar böyle bir toprak, bu topraklarda boşluk yok; şehitlerimizin, gazilerimizin kanı var. Biz Alparslan ile başladık, Osman Gazi ile yürüdük, Gazi Mustafa Kemal ile Cumhuriyeti inşa ettik. Şimdi ihya dönemini yaşıyoruz.

DOLARLA KİRA MİRA YOK, AKSİ HALDE BEDELİNİ ÖDERLER

Kriz, miriz sakın inanmayın bunlar manipülasyondur. Güçlenerek geleceğe yürüyoruz. Öyle AVM’lerde şurada burada manipülasyon yapanlara aldanmayın. Bu ülkede dolar ile euro ile kira mira yok. Bundan sonra Türk Lirası geçer. Aksi takdirde bunun bedelini öderler. Burası Türkiye, ABD değil. Burada Türk Lirası’nın hükmü vardır. Türk Lirası ile mağazını kiraya verirsin alışverişini yaparsın.

HAYDİ DEDİK, MİLYONLAR SOKAĞA DÖKÜLDÜ

Cudi’de, Gabar’da, Afrin’de, Cerablus’ta… Kandil de, Sincar da böyle oldu, böyle olacak. Teröristlerin hain saldırıları karşısında vakur bir duruş sergileyen halkımız, hainlerin emellerine ulaşmasına izin vermemiştir. 15 Temmuz’da sadece telefondan sizlere ‘Hadi meydanlara’ dedik. Milyonlar meydanlara döküldü. Ne olacak diye düşünmediler, bayrak, millet dediler, F16’lara tanklara toplara karşı… 16 saatte bu millet o FETÖ denen alçak, hain terör örgütüne karşı zaferle kucaklaştı. Bu millet bu destanı Çanakkale’de de yazdı. Bütün dünya karşısındaydı ama bizim Mehmedimiz Gazi Mustafa Kemal’le Çanakkale’de, Kocatepe’deydi. Devletlerin ve milletlerin tarihteki uzun yolculuklarında önemli dönüm noktaları vardır. Malazgirt, Söğüt, İstanbul’un Fethi, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı bir dönüm noktasıdır. Son yıllarda yaşadığımız hadiselerin böyle bir dönüm noktası mahiyetinde olduğuna inanıyorum.

BİZİ KARANLIK MEÇHULE İTMEYE ÇALIŞIYORLAR

Türkiye karanlık bir meçhule doğru itilmeye çalışılmıştır. Türkiye kendisine başka bir istikamet çizmiştir. Bir kapı kapanır, Allah başka yerden farklı kapılar açar.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 21:59

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahbender yıldız
Şahbender yıldız - 2 yıl Önce

Din vatan toprak edebiyatı ahlaksız hırsız hatasız namusuz

Mazlum kahraman
Mazlum kahraman - 2 yıl Önce

Saraylarda yaşayan adama kriz miriz yok tabi, benim babam için kriz var.

SIRADAKİ HABER