Davutoğlu 10-12 yerden ret aldı

Ankara’da da haftalardır süren genel merkez arayışında sona gelindi

Davutoğlu 10-12 yerden ret aldı

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu bu kez kendisi ilan etti, geçtiğimiz hafta yeni parti için, “Planladığımız takvimin gerisinde değiliz. Yeni yıldan önce kurmuş oluruz” dedi.

En geç aralık ayı başında kurulması planlanan yeni partinin genel merkez ve teşkilat başkanlıkları için de yer arayışı hızlandı. İstanbul’da tutulan ama AK Partili belediye tarafından mühürlenen binanın ardından bu kez CHP’li bir belediye sınırlarında yeni bir yerin tutulduğu biliniyor.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre Ankara’da da haftalardır süren genel merkez arayışında sona gelindi. Edinilen bilgiye göre genel merkez binası için 10’un üzerinde yere bakıldı. Ancak çok sayıda bina sahibi yerin Davutoğlu’nun kuracağı parti için kiralanmak istendiğini öğrenince, “sonrasında bir sorun yaşamamak” için vazgeçti.

Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre CHP’li Çankaya Belediyesi sınırları içinde bulunan Balgat’ta bir binanın genel merkez için kiralanma süreci tamamlandı. İYİ Parti genel merkezinden daha büyük olduğu ifade edilen binanın tadilat işlemlerinin de başladığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 11:02

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
CELAL ARSLAN BERLİNDE YAŞIYORUM
CELAL ARSLAN BERLİNDE YAŞIYORUM - 8 ay Önce

KURACAĞINIZ PARTİYE ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİYORUM İŞALLAH BİZDE SİZİN YANINIZDA SİYASET YAPARIZ İST DA ÇOK GÜÇLÜ BİRİSİYİM TOKATLIYIM EHLİBEYİT SOYUNDANIM GÖRÜŞÜM SOSYALİST YURTDIŞINDA GÜÇLÜ SAYILIRIM SELAMLAR

CELAL ARSLAN BERLİN
CELAL ARSLAN BERLİN - 8 ay Önce

TEL 004917630344971 ARAYIN GÖRÜŞELİM SAYĞILAR

SIRADAKİ HABER