CHP'li Özel'den Soylu'ya: Küfürler ettiğin kişinin nasıl adamı oldun, onu anlat

Soylu, gazeteci Barış Terkoğlu’nu hedef alan açıklamalarda bulunmuştu

CHP'li Özel'den Soylu'ya: Küfürler ettiğin kişinin nasıl adamı oldun, onu anlat

CHP Grup Başkanı Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Odatv Haber Müdürü ve Cumhuriyet yazarı Barış Terkoğlu'nu hedef almasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Soylu’ya tepki gösteren CHP'li Özel, "İçişleri Bakanı FETÖ ile, kadın cinayetleriyle mücadele edeceğine ilkeli gazetecileri, ilkeli gazeteleri hedef alıyor. Barış Terkoğlu'nu da seni de biliriz Süleyman Soylu! Bu ülkenin onurlu insanlarını hedef göstereceğine, küfürler ettiğin kişinin nasıl adamı oldun, onu anlat!" dedi.

SOYLU NE DEMİŞTİ?

İçişleri Bakanı Soylu, görevden alınan kaymakamlarla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

"Yalanı ve ihaneti muhatap almazsanız hata edersiniz. Muhatap olacaksınız" diyen Soylu, Terkoğlu'nun adını anmadan, "O berduşa sesleniyorum ben senin gibi birinin öbürünün adamı değilim, bu milletin adamıyım. Kimin adamı olduğun da belli. Kimlerle iş tuttuğunuz da, kime uşaklık yaptığınız da belli" ifadelerini kullandı. Soylunun bu açıklamalarına CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel'den cevap geldi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 16:27

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci emekli
Isci emekli - 5 ay Önce

Kopek kopektir soysuzlar soysuzdur bu asagilin mendebur erdaganin itligini yapsin sonu husran olacak bu seref yoksunu adi pislik

SIRADAKİ HABER