Burhan Kuzu: Nerede bir döküntü varsa bir araya gelip HDP'ye oy veriyor

‘Bu vatan hainleri, AK Parti’nin gitmesi için dünyada Türkiye’ye en düşman olanlarla işbirliği yaparlar’

Burhan Kuzu: Nerede bir döküntü varsa bir araya gelip HDP'ye oy veriyor

Anayasa Komisyonu Başkanı, AKP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, Nişantaşı Üniversitesi’nde düzenlenen başkanlık sistemi ile ilgili söyleşide konuştu.

Kuzu, geçmişte yan yana gelmeyen değişik kesimlerin şimdi bir araya toplanıp HDP’ye oy vermek istediklerini söyledi.

Burhan Kuzu, “CHP, paralel, küresel, yamuk, değişik kesimler, komünistler, faşistler, ateistler yani nerde bir döküntü varsa hepsi bir araya gelip HDP’ye oy vermek istiyor. İstemeleri HDP’yi sevmelerinden değil, AK Parti’ye düşmanlıklarından kaynaklanıyor. Bu vatan hainleri, AK Parti’nin gitmesi için dünyada Türkiye’ye en düşman olanlarla işbirliği yaparlar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 15:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
TARAFSIZ
TARAFSIZ - 3 yıl Önce

kuzu, geçmişte yan yana gelmeyen değişik kesimlerin şimdi bir araya toplanıp hdpye oy vermek istediklerini söyledi: demek ki neymiş efenim hdp'nin birleştirici olduğunun kendi söylemleriyle kuzu kuzu kabul etmiş.

Dersimi
Dersimi - 3 yıl Önce

kuzuya gereken cevabi akp secmeni vermelidir. eskiden kemalistler halka tepeden bakarlardi simdi ise akp liler halka direk hakaret ediyorlar. böyle birisine oy verecegime ellerim kirilsin hic oy kullanmayayim.

Nizamettin Aktaş
Nizamettin Aktaş - 3 yıl Önce

bırakın siyaset alanında olmasını,hukukcu olmasını,insanın tercihini,dilini,engelini hor görüyorsa,alay ediyorsa o kişi gelişmemiş,insani evresini tamamlamamış demektir. aslında cevap vermek bile ona değer vermektir. cevaba yazık.

hykenan
hykenan - 3 yıl Önce

iktidar zırhının arkasına geçmişsin hakaret,küfür gırla sizden.siz küfür ve hakaretlerinize devam edin demek ki doğru yoldayız!

cibre
cibre - 3 yıl Önce

Senin olmayan beyni nin bunu anlamaz prof olmuşsun ama adam olamamissin

mert
mert - 3 yıl Önce

beyinsiz!

iskeleli
iskeleli - 3 yıl Önce

Tarafsız adlı yorumcu hiçbiri hdpyi sevdiğinden oy vermeyecek. Sırf hdp barajı geçsin diye verecek. Ak parti tek basına iktidar olmasın diye.