Binali Yıldırım: Rakibim İmamoğlu'nu tebrik ediyorum

Yıldırım açıklama yaptı

Binali Yıldırım: Rakibim İmamoğlu'nu tebrik ediyorum

Binali Yıldırım kesin olmayan seçim sonuçlarının ardından açıklama yaptı.

Yenilgiyi kaybeden Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti.

"Yapacağı her çalışmada kendisine yardımcı olacağız. 15 milyon için hayırlı uğurlu olsun" diyen Yıldırım şu açıklamaları yaptı:

"Şu an itibariyle seçimleri rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.

Bu seçim kampanyası boyunca bizimle beraber yoğun bir çalışma içine giren, elinden gelen bütün gayreti gösteren yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarına, bizi dinleyen, projelerimizi, vaatlerimizi anlatma fırsatı veren İstanbulumuzun güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakarlık gösteren aileme de bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Seçim demek, demokrasi demektir. Bu seçimler de Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Elde edilen sonuçlar tabii ki kesin olarak daha sonra açıklanacaktır.

Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımızın İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bunun da bilinmesini istiyorum. Bir kez daha İstanbulluların verdiği kararın gelecek 5 yıl için kadınlarımız, çocuklarımız ve bütün İstanbul'da yaşayan 15 milyon için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Teşekkür ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 18:24

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER