Bilal Erdoğan: Bu millet her zaman diktatörlere haddini bildirmiştir

"Bu milletin dünyaya adalet, getirmesini çekemeyenler, bu millete diz çöktürmek istediler"

Bilal Erdoğan: Bu millet her zaman diktatörlere haddini bildirmiştir

Bilal Erdoğan, "Hani diyorlar ya bu ülkede diktatörlük olacak, tek adamlık olacak diye. Bu millet her zaman diktatörlere haddini bildirmiştir. Bu millete bunu artık yediremezsin" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antep Teşkilatı tarafından bir restoranda düzenlenen "Türkiye Gençlik Vakfı STK buluşması" toplantısında konuştu.

Başkanlık sistemi hakkında konuşan Bilal Erdoğan şunları söyledi:

‘BU MİLLETİN DÜNYAYA ADALET GETİRMESİNİ ÇEKEMEYENLER, BU MİLLETE DİZ ÇÖKTÜRMEK İSTEDİLER'

"Bu milletin güçlenmesini, o Çanakkale'de destan yazan, bağımsızlığına aşık olan bu milletin dünyaya yeniden adalet getirmesini çekemeyenler, bu millete her zaman diz çöktürmek istediler. Bunun için içerideki maşalarını kullandılar" 

‘ALLAH RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN RAZI OLSUN'

"Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz 14 yılda parti kapatmak, Gezi kalkışması, 17-25 Aralık, Kobani olayları, 15 Temmuz, tüm bunlara rağmen bu gemiyi sağ selamet buralara kadar getirmeyi başardı. Allah kendisinden razı olsun. Çalıştı, çabaladı gece gündüz, dur durak bilmeden kendini milletine adadı. Ama Tayyip Erdoğan'dan sonra ne olacak? Tayyip Erdoğan'dan sonra bu ülke koalisyonlarla mı uğraşacak? Yeniden ekonomik krizlerle mi uğraşacak? Onun için 15 Temmuz'da milletin verdiği mesajın, milletin adeta cephede edindiği kazanımların kurumlaşması için bu önümüzdeki halk oylaması çok önemlidir."

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 17:51

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER