Bahçeli'nin elini öpen İYİ Parti'li Arkaz’dan açıklama

Arkaz, "Türk'ün töresinde büyüğe saygı, küçüğe sevgi esastır" dedi

Bahçeli'nin elini öpen İYİ Parti'li Arkaz’dan açıklama

Meclis'te dün düzenlenen yemin töreni sırasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin elini öpen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, tepkilerin ardından açıklama yaptı.

Arkaz, “Sayın Devlet Bahçeli'nin nezaketine karşı ben de aynı ölçüde nezaket gösterdim. Durum tamamen insani ve vicdani bir durumdur. Durumdan vazife çıkarmaya gerek yoktur. Benim partim İYİ Parti, genel başkanım Sayın Meral Akşener'dir" dedi.

Yeniçağ gazetesinin aktardığına göre Arkaz’ın açıklaması şöyle:

"TBMM Genel Kurulu'nda yemin etme töreninde cereyan eden olay özetle şu şekilde olmuştur: Sayın Devlet Bahçeli bey, İYİ Parti milletvekillerinin, yani bizlerin bulunduğu yere gelerek hepimizi tek tek tebrik etmiştir. Tebrik esnasında aramızda geçen konuşmada çok memnun olduğunu, milletvekili olarak seçilmemden dolayı başarılar dilediğini ifade etti. Ben de teşekkür ettim. Türk'ün töresinde büyüğe saygı, küçüğe sevgi esastır. Sevgide serbestiyet, saygıda mecburiyet vardır.

Sayın Devlet Bahçeli'nin nezaketine karşı ben de aynı ölçüde nezaket gösterdim. Durum tamamen insani ve vicdani bir durumdur. Durumdan vazife çıkarmaya gerek yoktur. Benim partim İYİ Parti, genel başkanım Sayın Meral Akşener'dir."

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 14:14

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aras
Aras - 1 yıl Önce

Beni affet Baba ben ettim sen eyleme.

dilaver azizoğlu
dilaver azizoğlu - 1 yıl Önce

tamamen duygusal yani.tabi tabi.bizde yedik.

Deniz Agiri
Deniz Agiri - 1 yıl Önce

Güldurmeyin ulan şaman soysuzlari ilkezsiz faşist ler kulun kula ittiat desen daha doğru olur

SIRADAKİ HABER