Bahçeli hayra yordu: Herkesin dilinde MHP var, bu güzel bir gelişme

MHP lideri, partisinin HDP'ye yönelik tutumuna ve AKP'ye 'kıyağına' yönelik eleştirilere kulak asmadı

Bahçeli hayra yordu: Herkesin dilinde MHP var, bu güzel bir gelişme

MHP lideri Devlet Bahçeli, Meclis Başkanlığı seçiminde AKP'ye yaptığı 'asist' ve HDP’yi hiçe sayan tavrına yönelik eleştirilere iyi tarafından bakarak yanıt verdi: "Bakıyorum da herkesin dilinde MHP var, bu güzel bir gelişme."

diken'deki habere göre, Devlet Bahçeli, Twitter’dan paylaştığı mesajlarda; Meclis Başkanlığı seçiminin son turunda HDP’nin CHP adayı Deniz Baykal’ı destekleyeceği gerekçesiyle geçersiz oy kullanarak AKP’li İsmet Yılmaz’ın seçilmesini sağlayan MHP’nin tavrına yönelik eleştirilere yanıt verdi. Bahçeli, "Kimse kusura bakmasın; dünya tersinden bile dönse durduğumuz yerden, geldiğimiz kaynaktan, doğduğumuz kutlu sineden taviz vermeyiz," dedi.

"SÖZCÜ DİKKAT ETSİN"

Bahçeli kendisini eleştiren gazeteleri de unutmayarak, "Bakıyorum da herkesin dilinde MHP var. Bu güzel bir gelişme. Demek ki 7 Haziran’da verilen milli emanet hakkıyla ve layıkıyla taşınıyor. Şahsım manşetlerden inmiyor. Bundan rahatsız değilim, sadece karikatürlerin üzerinde biraz daha çalışmak lazım; Sözcü dikkat etsin!" ifadelerini kullandı.

 “Mücadelemizi bir kaç gazete beğensin, üç-beş yazar-çizer övsün diye yapmıyoruz Allah bilsin, millet görsün yeter. Gerisi teneke gürültüsüdür” diyerek eleştirilere kulağını tıkayan Bahçeli, “Fikir namusunun şerefesine tırmanmış, inandığı ülkülerinin zirvesine kanatlanmış birisi için sağın solun taşlaması sadece sinek vızıltısıdır” yorumunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 20:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut
mahmut - 3 yıl Önce

Ey bahçeli sende kendini fasulyeden saniyorsun ya. Vatan millet edebiyatı yapıp durursunuz ama iş başa düştümüydü vatanıda milleti de kaale almazsınız. Eline koz geçti diye havalara girdin ama unutma ki Hdp sana güvenip seçimlere girmedi vardır bir bildikleri elbette!