Babacan: İktidarın, suni mağduriyet kampanyasına devlet kurumlarını katması yarınlarımıza zarar verir

Ali Babacan, sosyal medya hesabından 103 emekli amiralin yayınladığı Montrö bildirisine ilişkin açıklama yaptı

Babacan: İktidarın, suni mağduriyet kampanyasına devlet kurumlarını katması yarınlarımıza zarar verir

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 103 emekli amiralin yayımladığı bildiriye ilişkin, "Tarihimizin utanç sayfaları askerlerin siyasete yönelik hadsiz müdahaleleriyle doludur. Bu acı hafıza depreştirilmemelidir" dedi.

Ali Babacan, sosyal medya hesabından 103 emekli amiralin yayınladığı Montrö bildirisine ilişkin açıklama yaptı. Babacan'ın paylaşımı şöyle:

"Tarihimizin utanç sayfaları askerlerin siyasete yönelik hadsiz müdahaleleriyle doludur. Bu acı hafıza depreştirilmemelidir. İktidarın, sürekli 'düşman' belirlemesi ve suni mağduriyet kampanyasına devlet kurumlarını katması ise yarınlarımıza zarar verir. Çözüm tam demokrasidir."

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 10:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
milli güvenlik sorunu asıl kim
milli güvenlik sorunu asıl kim - 1 hafta Önce

ne devleti ne halkı düşünüyor iktidar sahipleri tek dertleri koltuğu muhafaza ona buna terörist demeyi bıraksınlar asıl kendileri bu ülkenin milli güvenlik sorununu teşkil ediyor.ve bunun zararının bedelini tüm vatandaş ödüyor.hem mali yeri geldiğinde canıyla bile ödüyor ne için bir hiç uğruna yani bunların koltukları kalması için.onlar vatandaşını ne kadar düşünüyor her şey ortada görmemek için at gözlüğü takmış olmak gerekir.

SIRADAKİ HABER