AKP'li yönetici: Cumhurbaşkanımız Allah tarafından gönderildi

Şaziye Gündoğmuş, göreve yeniden seçildi

AKP'li yönetici: Cumhurbaşkanımız Allah tarafından gönderildi

Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde partisinin kongresine katılan AKP Genel Merkez Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Belma Erdoğan, "Bizim Cumhurbaşkanı'mız, o kadar büyük bir insan ki Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan" dedi.

Kahramankazan AKP Kadın Kolları Başkanlığı 5'inci Olağan Kongresi, Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi'nde yapıldı.

Kongreye AKP Genel Merkez Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Belma Erdoğan, "15 Temmuz gecesi vatanı ve milleti için sokaklara dökülüp, canını feda etmiş, sağlığını kaybetmiş tüm kardeşlerimize, erkek- kadın ayırt etmeksizin sokaklara dökülen, özellikle de Kahramankazan'da bulunanlara çok çok teşekkür ediyorum. Allah, sizlerden razı olsun" diye konuştu.

"Bu memleket, bu şekilde devam ettikçe hiçbir kuvvet sarsamayacaktır" diyen Belma Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: 

"BU ÜMMETİN UMUDU OLAN BİR İNSAN"

"Bizim Cumhurbaşkanı'mız, o kadar büyük bir insan ki Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan. Bizim onun peşinden gitmekten, onun yolunda hizmet etmekten başka bir yolumuz var mı acaba? Olamaz, olmamalı da zaten.

Bakın, bana çoğu kimseler soruyorlar; 'Sen iş aramıyorsun, aş aramıyorsun, işin gücün var, çocuğun büyümüş. Neden oradasın?' İşte ben, küçücük çocukların geleceği için yola çıktım. Evet, iş aramıyorum, aş aramıyorum; ama bu liderimin peşinde koşturmaktan şeref duyuyorum."

Öte yandan tek listeyle girilen kongrede mevcut başkan Şaziye Gündoğmuş, göreve yeniden seçildi.

Kaynak: Cumhuriyet 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2017, 13:26

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
adınız
adınız - 3 yıl Önce

Bu nasıl kendini bilmezliktir, bu nasıl bir rezilliktir, bu ne densizliktir, biri islamın hükümlerini değiştirmeye çalışır, yalaması burda sırf seçildi diye nasıl yalakalık yapacağını bilmiyor, onu peygamber ilan eder ve bunu alkışlayan bir güruh var, din tüccarı pislikler, islama verdiğiniz zararı ne masonlar ne hristiyanlar verdi Allah topunuzun belasını versin...

SIRADAKİ HABER