AKP'li vekilden ekonomiyi eleştiren vatandaşlara: 'Köpekler'

Vatandaşlar sosyla medya üzerinden AKP hükümetine tepki gösterdi

AKP'li vekilden ekonomiyi eleştiren vatandaşlara: 'Köpekler'

AKP Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Türkiye ekononomisini eleştirenlere 'köpek' dedi. Sosyla medya hesabından döviz kurumdaki artışı eleştiren vatandaşlara AKP Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç yanıt verdi. 

Gelen eleştirilere AKP'li bakan ve vekillerin oluşturduğu bir grup sosyal medyada #BeratAlbayrakYanındayız kampanyası başlattı. 

TBMM İç İşleri Komisyonu Başkanı, AKP Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, "Berat Albayrak'ın Yanındayız" etiketi kullandığı paylaşımında "Köpekler havladı diye atlar ölmez..." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 10:05

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
hangi köpek demek istedi acaba
hangi köpek demek istedi acaba - 2 ay Önce

şimdi bu hakarete girmiyor mu bir şey kötü gidiyor buna duyarsız kalmayan aynı gemideki farklı kitle eleştiri getiriyor eleştirdikleri için köpek oluyor.faraza köpeğiz iyi olan köpeklerden bekçi köpeği ona buna saran soytarı köpek değil bekçi köpeği ne iş yapar hırsız eve girerken havlar yani alarm verir kötü bir şey yapmaz.kendi hırsızlıklarına bir şey yok çalarken hırsız var diyenler köpek oluyor dimi.ozaman bunlarda çakal oluyor madem hakaret değil bu.

.as.ujs
.as.ujs - 2 ay Önce

Sen köpek ordan niye havladın ki ortak yiyin halkin parasını merak etmeyin biz susarız siz soyun ülkeyi tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyin millet sussun hadi başka kapıda havla bizim paramızla havlama

SIRADAKİ HABER