The Big Bang Theory ekranlara veda ediyor

Dizinin 24 Eylül’de başlayacak sezonu son olacak

The Big Bang Theory ekranlara veda ediyor

ABD tarihinin en uzun süre yayın hayatına devam eden komedi dizilerinden The Bing Bang Theory’nin 24 Eylül’de başlayacak sezonu son olacak. Dizi, Mayıs 2019’da final yapacak.

Dizinin yapımcılarının CBS kanalı tarafından yayınlanan ortak açıklamasında “12 sezondur The Big Bang Theory’yi destekledikleri için izleyicilerimize sonsuza dek minnettar kalacağız. Dizinin yakaladığı başarı için minnettarız, The Big Bang Theory’ye tarihe geçecek yaratıcılıkta bir son armağan edecek final sezonu ve final bölümü için çalışıyoruz” denildi.

The Big Bang Theory’yi, 6. sezonundan bu yana yayınlanan tüm bölümlerinde en az 18 milyon seyirciyi ekranlarının başına kilitledi. Dizinin 11. sezonundaki her bir bölüm ise ortalama 18.6 milyon kişi tarafından izlendi. Bu da ABD televizyon tarihinde bir ilk anlamına geliyor.

Öte yandan yapımcılardan Warner Bros. 279. bölümde ekranlara veda edecek dizinin, 1993’te NBC’de yayınlanan ‘Cheers’ı geçip tarihte en uzun süre devam eden multi kamera komedi dizisi unvanını alacağını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 09:27

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER