Ünlü sunucu Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda 24 yıllık menajeri İzzet Aral’ın hayatını kaybettiğini söyledi.

Sosyal medya hesabından üzücü haberi takipçileriyle paylaşan Seren Serengil, yıllardır birlikte çalıştığı menajerini ve arkadaşını kaybettiğini şu sözlerle dile getirdi:

“Canımın içi, Hayatımmm neşe kaynağım İkinci babam, 24 yıllık menajerim İzzet Aral’ı kaybettik. Beni bırakıp gitti. Yapayalnız kaldım o benim o kadar çok şeyimdi ki. Doyamadığım babam. Dert ortağım hayatımın enerjisi neşe kaynağımdı. Bir yarım gitti artık kolum kanadım gitti. Ben şimdi kiminle uğraşacağım kiminle dans edeceğim yazları tatillere kiminle gideceğim..? Söylesene niye yalnız bıraktın beni hani herkes gider sen kalırdın? Niye öksüz bıraktın beni? Niye sensiz bıraktın beni? Ben şimdi napıcam İzzet Bey sensiz napıcam?”

Kürt iş insanı 10 gündür kayıp: 'Derin devlet tarafından tutuluyor' Kürt iş insanı 10 gündür kayıp: 'Derin devlet tarafından tutuluyor'

Seren Serengil kimdir?

Seren Serengil, Türk şarkıcı, oyuncu ve televizyon sunucusudur. 6 Haziran 1971 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Müzik kariyerine 1990'lı yıllarda başlamıştır ve birçok albüm çıkarmıştır. Ayrıca birçok televizyon programında sunuculuk ve oyunculuk yapmıştır. Bazı tanınmış filmleri arasında "Vizontele Tuuba", "Eğreti Gelin", "Kolay Para" ve "Hükümet Kadın" bulunmaktadır. Son yıllarda da televizyon programları ve sosyal medya platformları üzerindeki faaliyetleriyle tanınmaktadır.