Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Deli Çavuş isimli hesaptan bir dizi paylaşımda bulundu. Demirören Grubu'na ilişkin ifadeler kullanan Peker, yarını işaret etti.

Son olarak Peker, Deli Çavuş isimli hesaptan bir dizi paylaşımda bulundu.

DEMİRÖREN'İ BİR KEZ DAHA HEDEF ALDI

Yayınladığı videolarda Demirören Grubu'nun ve Yıldırım Demirören'e yönelik iddialar öne süren Peker, bir kez daha Demirören'i hedef aldı.

Yarını işaret eden Peker, ''40 yaşından küçük kardeşlerim, yarın size benim suçlu olduğumu ancak suç örgütü lideri olmadığımı, kendisine dostluk yapan Milangazın sahibi kandırarak, orayı ele geçiren sonrasında askerlimizin kuruluşu olan OYAK'ı soyan Rumlar'ın ve Yahudilerin mallarına çökerek, haksız bir şekilde zengin olan, Ziraat Bankası'ndan çiftçimizin parası olan 750 milyon dolar kredi ile bir çok basın kuruluşunu satın alan, haram zadeleri yani pammıkören ailesini anlatacağım'' diye yazdı.

Peker ayrıca şu ifadeleri kullandı:

''Ancak bunlar gibi kemiklik köpek değilim. Namuslu bir suçluyum. Namusunuz  yok lan sizin... Bazıları Rahmetli Çahit Çetin'in öldürülmesi ile ilgili tutuklu olan 6 kişi vardır diyeceklerdir. Sayın mahkeme, bu cinayetin bizim yargılandığımız dosya ile yani benle bir ilgisi olmadığına karar verip, bu dosyayı ayırmış ona ayrı bir dosya açmıştır.'