'Profesyonelliğime laf söylenmesini kabul edemem'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker yeni paylaşımında, Gazeteci İsmail Saymaz'a seslendi. Peker,  "Profesyonelliğime laf söylenmesini kabul edemem" dedi. Peker, Sayın İsmail Saymaz, bir televizyon programınızda Arnavutluk’ta bir gün bile Sedat Peker kalamadı demişsiniz. Şimdi bu beni çok üzdü" dedi. 

Peker'in paylaşımı şöyle: 

Gözden kaçırmayın

Rusya: Mariupol'dan tahliye edilip teslim olan 900 Ukrayna askeri, cezaevine gönderildi Rusya: Mariupol'dan tahliye edilip teslim olan 900 Ukrayna askeri, cezaevine gönderildi

"Sayın @ismailsaymaz bey, bir televizyon programınızda Arnavutluk’ta bir gün bile Sedat Peker kalamadı demişsiniz. Şimdi bu beni çok üzdü. Ben resmi olarak Kosova’da görünürken, tüm polisler, herkes beni Kosova’da ararken, ben Arnavutluk’ta kalıyordum.

@ismailsaymaz bey,benimle ilgili her şeyi söyleyebilirsin, ancak profesyonelliğim konusunda küçültücü bir örneği asla kabul etmem.Belki kafan karışmıştır.Resmi olarak Kosova’da görünüp kendisi nasıl Arnavutluk’ta olabilir diye.SIR burada.Ben MAGIC TURK’üm,yani SİHİRLİ TÜRK’üm."