Sedat Peker, Süleyman Soylu için yeni seçim sloganı buldu

Süslü Sülü, Sezgin Baran Korkmaz’ın akrabalarıyla görüştüm, utanmadan sahte fatura yayınlıyorsun

Siyaset 25.06.2021 - 13:45 25.06.2021 - 13:45

Suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı. Peke, "Devletin namusunu zedeledin. Bu yetmedi devletin ahlakını da  lekeledin Vallahi yüce divana gideceksin" dedi. 

Peker'in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım şöyle:  

Süslü Sülü, Sezgin Baran Korkmaz’ın akrabalarıyla görüştüm. Utanmadan sahte fatura yayınlıyorsun. Devletin namusunu zedeledin. Bu yetmedi devletin ahlakını da  lekeledin Vallahi yüce divana gideceksin. Peçete kağıdına yazıp yayınlasaydın daha inandırıcı olurdu.

Süslü Sülüman, senin bundan sonraki seçim sloganın bence şu olmalı “CEKETİMİN KOLU YOK DÜMENİM SONU YOK”. Sana yalan söylediğin için doktorun olarak her gün birer adet Haldon ve Akineton yazıyorum. Yalana devam edersen Akineton’u iptal edeceğim kasılıp acı çekeceksin.

NE OLMUŞTU? 

İçişleri Bakanlığı,"Bakan Süleyman Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağını seçim döneminde sıkça kullandığı" haberine ilişkin olarak yaptığı açıklamada, uçağın 2017 yılındaki seçim çalışmaları sırasında kiralandığını belirtti. Temasın Söğüt Havacılık ile yapıldığı kaydedilen açıklamada, "Süleyman Soylu’nun sahibi bulunduğu işyeri adına kesilen faturanın bedeli, yine kendi firmasından ödenerek, süreç tamamlanmıştır" denildi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@