ABD'de yapılan bir belediye meclisi toplantısına BDSM zindanı teklifi damga vurdu.

Florida eyaletindeki Fort Lauderdale kentinde salı günü gerçekleştirilen belediye meclisi toplantısında, şehirdeki çöp toplama işlemleri için ayrılan 1 milyon dolarlık bütçe değerlendirmeye sunuldu.

Halka açık toplantıya katılan ve kendisini "Bayan Krave" diye tanıtan bir sahibeyse (dominatriks) söz konusu paranın dörtte biriyle Broward County'de bir BDSM zindanı açılmasını teklif etti.

Lateks kıyafetleri ve sıradışı gözlükleriyle dikkat çeken sahibe, kürsüye çıkarak şunları söyledi:

Sırlarınızı saklamak için neredeyse 1 milyon dolar harcamanız bana ilginç geliyor. Eşlerinizi aldatırken kullandığınız o prezervatifleri yok etmeye çalışıyorsunuz.

Yanında lateks kıyafetler giyen iki kişinin daha yer aldığı Krave, konuşmasını sonlandırırken tek elini havaya kaldırarak "Yeni zindanımda hepinizin k**ına şaplak atmak için sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Krave ve yanındakiler salonu terk etti. Kuruldaki görevlilerse kendi aralarında "Şehirde bildiğiniz zindan var mı?" diye şakalaştı.

Yerel haber sitelerinin aktardığına göre sahibe, şubatta Miami Uluslararası Havalimanı yakınında Krave X Miami adlı bir gece kulübünün açılışını yapmaya hazırlanıyor.

Kaynak: Independent Türkçe