Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın, yayınladığı yeni şarkısında kendisini aldatan eski eşi Pique'ye göndermede bulunarak "Bir Rolex'i bir Casio ile takas ettin" sözlerine eski eşinden yanıt geldi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın, çıkardığı yeni şarkısında kendisini aldatan eski eşi Pique'ye göndermede bulunarak "Bir Rolex'i bir Casio ile takas ettin" dedi.

Ünlü futbolcu Pique ise bu şarkı sözlerine "Casio muhteşem saat, ömür boyu kullanırsın" diye yanıt verdi.

Futbolcu Gerard Pique ile 12 yıllık birlikteliğini sonlandıran ünlü şarkıcı Shakira, eski eşi Pique'yi hedef aldığı düşünülen yeni şarkısıyla gündeme geldi.

45 yaşındaki şarkıcının sözlerinde geçen “Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin" sözleriyle de geçtiğimiz aylarda boşandığı Pique'ye gönderme yaptığı öne sürüldü.

Ünlü futbolcu Pique ise Shakira’nın kendisine yönelik söylediği iddia edilen bu şarkı sözlerine “Casio muhteşem saat. Ömür boyu kullanırsın” ifadeleriyle karşılık verdi

Şarkıda saat markası Casio'yu ve Renault'nun ürettiği araba modeli Twingo'yu ucuz ve kalitesiz anlamlarında kullanan Shakira'ya markaların cevabıysa gecikmedi.

Casio'nun İspanya hesabı şöyle bir tweet attı:

Bugün bir şarkıda CASIO'dan bahsedildiği için epeyce bildirim aldık. CASIO saatleri, klavyeleri ve hesap makineleri ömürlüktür.

Fransız otomobil markası Renault'nun İspanya hesabıysa, şarkıdaki "Benim gibi bir dişi kurt sizin gibi erkeklere göre değil" sözlerine imada bulunarak şunu yazdı:

Piqué de eski sevgilisinin şarkısına tepkisiz kalmadı. Barcelona'nın eski yıldızı, dün katıldığı bir yayına Casio saat takarak çıktı ve markanın yakın zamanda kurduğu Krallar Ligi'ne sponsor olduğunu açıkladı. Ayrıca Piqué de "Casio saatler ömürlüktür" ifadesini kullandı.

Shakira'nın rap müzik prodüktörü Bizarrap'le işbirliği yaptığı Out of Your League, YouTube'da 24 saat içinde 63 milyon defa izlendi ve ilk gününde en çok dinlenen Latin şarkısı oldu.