Komedyen Ricky Gervais, 94. Oscar Ödülleri hakkında konuştu

Altın Küre Ödülleri’ni sunduğu yıllarda Hollywood yıldızlarına yönelik ofansif şakalarıyla bilinen komedyen ve oyuncu Ricky Gervais, 94. Oscar Ödül Töreni'nde oyuncu Will Smith’in sunucu Chris Rock’a tokat atması olayıyla ilgili konuştu. Gervais, Smith çiftinin açık ilişki yaşamasına atıfta bulunarak “Ben olsaydım eşinin saçıyla ilgili şaka yapmazdım, erkek arkadaşıyla ilgili şaka yapardım” dedi.

Ladbible'ın The Mirror'dan aktardığına göre, Londra’daki son gösterisinde Oscar ödülleri hakkında konuşan Gervais, "Bunun benimle ne ilgisi var? İnsanlar ‘Oscar’ı Ricky Gervais sunsaydı ne olurdu?’ demeye başladı. Ben Will Smith’in eşinin saçıyla ilgili şaka yapmazdım. Eşinin erkek arkadaşıyla ilgili yapardım” ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Erdoğan: Hayat pahalılığı ve çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kaldığımız bir gerçektir Erdoğan: Hayat pahalılığı ve çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kaldığımız bir gerçektir

Gervais, pazartesi günü Twitter hesabında "The Office" dizisinde David Brent karakterinin saç dökülmesini tartıştığı bir video paylaştı. Komedyen videoya, “Ve onun alopesi var. Yani... mutlu bir ev hayatı yok" notunu düştü.