Resident Evil Raccoon Şehri Filmi Oyuncuları Kimlerdir? Resident Evil Raccoon Şehri filmi altı serilik bir filmin yeniden uyarlaması olarak çekildi. Video oyunundan uyarlama olan Resident Evil Raccoon Şehri filmi ise yine zombiler ve insanların arasındaki aksiyon dolu mücadeleyi konu alıyor. Seri olarak yeniden çekilecek olan filmlerin birincisi olan Resident Evil Raccoon Şehri filmi izle ise tarih olarak da video oyunundaki gibi en baştan konusunu başlatıyor.

Resident Evil Raccoon Şehri Filmi Vizyona Ne Zaman Girecek?

Çeşitli aksaklıklardan dolayı Resident Evil Raccoon Şehri filminin bazı sahneleri yeniden çekilmeye başlandığı için filmin vizyona girme tarihi de ertelenmiştir. Yaklaşık olarak hem fragman yayınlama tarihi hem de vizyona girme tarihi 2 ay kadar ertelendi. Eylül ayında vizyona girmesi planlanan Resident Evil Raccoon Şehri filmi çeşitli olumsuzluklar ve aksaklıklardan dolayı kasım ayında vizyona girecek. Resident Evil Raccoon Şehri filminin fragmanları ise şimdiden heyecan uyandırdı.

Resident Evil Raccoon Şehri Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Robbie Amell

21 nisan 1988 Kanada doğumlu olan ünlü aktör pek çok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol aldı. En çok ünlü oyuncunun tanınmış olduğu film ve diziler arasında ise The DUFF ve Revenge dizileri yer alıyor. Ünlü aktörün dünya çapındaki bilinen ve en çok tanınmasını sağlayan rolü ise Scooby Doo Curse Of The Lake Monster filmindeki rolü olmuştur. 2005 yılından itibaren aktif olarak sinema ve televizyon dünyasında rol alan ünlü aktör aynı zamanda komedi dalında da en iyi erkek oyuncu ödülüne de layık görülmüştür.

Tom Hopper

28 ocak 1985 doğumlu olan ünlü aktör İngiliz asıllıdır. Merlin dizisinde hayat verdiği karakteri ile dünya çapında bir üne kavuşmuştur. Aynı zamanda 2014 yılında kitaptan uyarlama olan Black Sails dizisindeki rolü ile de oyunculuğunu kanıtlamıştır. Genellikle seri olarak uzun soluklu olan televizyon dizilerinde rol alan ünlü oyuncu 2007 yılından itibaren aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Son olarak da Resident Evil Raccoon Şehri filminde rol almıştır. Film kasım 2021 yılında vizyona girecektir.

Avan Jogia

9 şubat 1992 doğumlu olan Kanadalı aktör Victorious dizisinde canlandırmış olduğu karakteri ile tanınmıştır. 16 yaşında oyunculuk yapmaya karar veren ünlü aktör ise okul eğitimini oyunculuk yapma kararı ile yarıda bırakmıştır. İlk olarak 2006 yılında rol alan ünlü oyuncu pek çok televizyon dizisinde de rol almıştır. Bağımsız filmlerde de rol alan ünlü oyuncu özellikle genç yaşına rağmen sosyal sorumluluk projeleri ve diğer projelerde de oyunculuğu yanı sıra rol alması ile dünya genelinde büyük bir üne sahip olmuştur.

Donal Logue

Filmdeki rolü Chief Irons olan ünlü aktör pek çok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol almıştır. Kanadalı aktör pek çok ünlü ve gişe rekorları kıran başarılı yapımlarda da rol almıştır. En çok Vikings projesi içerisinde almış olduğu rolü ile tanınmaktadır. Aynı zamanda The Lodger ve Gotham gibi ünlü projelerde de yer almıştır. 27 şubat 1966 doğumlu olan aktör yarı İrlandalı ve yarı İngiliz kökenlidir. 1992 yılından itibaren aktif olarak pek çok ünlü proje içinde yer alan aktör son olarak kasım ayı içerisinde yayına girecek olan Resident Evil Raccoon filminde de başrol olarak rol almaktadır. Max Payne filmindeki üstü başarısı ile de oyunculuğunu kanıtlayan ünlü aktör aynı zamanda Oliver Sherman filmindeki başarılı performansı ile de dünya çapında bir üne kavuşmuştur.