RedHack, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sitesini hackledi, "Tekme öyle değil, böyle atılır" notunu bıraktı.

RedHack'in Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Hazır tekme atma gündeme gelmişken, İçişleri bakanı Süleyman Soylu'nun "resmi" sitesine kısa bir uğradık" denildi.

Soylu'nun internet sitesine bırakılan yazıda ise "Zamanında Fethullahçı çetenin şakirtiydin, AKP'ye bolca küfür ediyordun, şimdi 1 numara AKP'li oldun. Ama biz en çok seni, bu dönekliklerle değil, Nuriye ve Semih'e yaptığın zulümle, OHAL ve KHK adı altında 100 binlerce insana yaptığın işkencelerle, Yüksel direnişçilerine, devrimci mahkumlara, Kürtlere, Alevilere, kadınlara, solculara yaptığın faşizmle hatırlayacağız! Devran dönecek ve sizler düzenin incir yaprağı olan uyduruk mahkemelerinde değil, HALK mahkemelerinde yargılanacaksınız. 2018 bunun için çalışacağız, söz veriyoruz!

Söz verdiğimiz her şeyi yaptık, inanmıyorsa Fethullah’a, Berat’a, Egemen'a, İdris'e Kadir’e Mutlu'ya veya Melih'e sor. Ne FETÖ, ne AKP ne de ABD ne de başka bir güç bu halkı sindiremeyecek, bu ülkenin devrimcileri size biat etmeyecek. Bizi bekleyin! Yaşasın Nuriye ve Semih!" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: İleri Haber