Rusya lideri Putin, Kozmonot Günü'nün yıldönümü nedeniyle yapılan etkinlikte konuştu

Rusya lideri Vladimir Putin, Rus birliklerinin Moskova'nın Ukrayna'daki askeri harekatını, cesur ve etkin bir şekilde icra ettiğini ve en modern silahları kullandığını söyledi. Tass'ın haberine göre Putin, Rusya'nın ülkeyi korumak için Ukrayna'daki askeri operasyondan "başka seçeneği olmadığını" belirtti ve Rus güçlerinin amaçlarına ulaşacağını vurguladı. 

Rusya lideri Vladimir Putin, Rus birliklerinin Moskova'nın Ukrayna'daki askeri harekatını, cesur ve etkin bir şekilde icra ettiğini ve en modern silahları kullandığını söyledi.

Tass'ın haberine göre Putin, Rusya'nın ülkeyi korumak için Ukrayna'daki askeri operasyondan "başka seçeneği olmadığını" belirtti ve Rus güçlerinin amaçlarına ulaşacağını vurguladı.

Gözden kaçırmayın

Erdoğan'dan Finlandiya ve İsveç ziyaretine ilişkin açıklama: Türkiye'ye geleceklermiş, yorulmasınlar Erdoğan'dan Finlandiya ve İsveç ziyaretine ilişkin açıklama: Türkiye'ye geleceklermiş, yorulmasınlar

Putin, Voctochny Uzay Üssü'nde yaptığı konuşmada "Amaçlarımıza ulaşacağız. Buna hiç şüphe yok. Hedeflerimiz kesinlikle çok net ve asil. Asıl hedefimiz Donbas bölgesindeki halka yardım etmek" dedi.