Ofis taşımacılığında faaliyet gösterdiği sektörün en iyisi olan evdema nakliyat, sayısız ofis taşıma ve nakliye işi gerçekleştirerek bu alandaki performansını kanıtlamış firmalardandır. Teslim aldığımız ofis malzemelerini herhangi bir zarara uğratmadan teslimat adresine ulaştırıyor ve yine aynı titizlik ve dikkatle nakliye işini sonlandırıyoruz.

Nakliye İşleriniz Özenle Yapılmaktadır

Paketleme işi alanında tecrübeli personel tarafından yapılmak zorundadır. Paketlenecek ürün veya malzemenin niteliği ve özellikleri dikkate alınarak yapılması gereken paketleme işleri özellikle ofis taşımacılığında hiçbir şekilde hata kabul etmemektedir.

Taşınacak eşya veya malzemenin niteliği dikkate alınacak olursa firmaların veya ofislerin hayati öneme sahip belgelerinin korunması söz konusu olmaktadır. Bu gibi önemli belge ve eşyaların nakliyesinde ise rakip ofis taşıma firmaları arasında tartışmasız işimizi en iyi yapan firma olarak tanınıyoruz.

Paketleme İçin Özel Tasarlanmış Malzeme Kullanımı

Firmamızın tecrübeli çalışanları, paketleme ve taşıma işlerinde kullanılacak malzemeye de büyük önem vermekte ve taşınacak malzemenin niteliğine uygun paketleme malzemeleri kullanarak nakliye işini gerçekleştirmektedir.

Belge ve dokümanların bulunduğu dosyaların taşınması sırasında hasar görmemesi için bu türdeki malzemeleri taşımaya elverişli paketleme araçlarının ve malzemelerinin kullanılması elzemdir. Firmamız ofis taşımacılığı konusunda yılların birikimine sahip bir firma olarak bu birikimi en doğru şekilde çalışanlarına aktarmakta ve çalışanlarının doğru malzeme ile eşyaları taşımasını sağlamaktadır.

Güvenilir ve Hızlı Teslimat

ofis taşımacılığı firmamız ile yapacağınız anlaşma dahilinde teslim ettiğiniz ve edeceğiniz eşyalar ve özellik arz eden dosyalar firmamızın koruması ve garantisi altına alınmaktadır.

Nakledilecek eşyalar teslimat adresine götürülüp yetkili kişilere teslim edilinceye kadar sözleşmemizden doğan sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmekte ve müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamasına kesinlikle izin vermemekteyiz.

 Aldığımız ürünlerin güvenlik içinde en kısa sürede teslimini yaparak ofis taşımacılığındaki kalitemizi tüm müşterilerimize ispat etmekteyiz.