Netflix'in gündemdeki dizisi Erşan Kuneri'yi Youtube kanalında ele alan Murat Soner, konuya, diziyle ilgili yönelik eleştirileri ve karşı eleştirileri eleştirerek yaklaştı.

Soner programa, "Erşan Kuneri eleştirisi yapsam, 'sana fikrini soran oldu mu da yapıyorsun' derler. Bir kaç bin tane gösteririm ama yine de derler. Sonra desem ki 'bu kadar bel altı espriyle işin kolayına kaçılmasa mıydı acaba'... 'Copy paste yapıp erotik film yapan adamdan daha ne bekliyorsun ki' derler. 'Zaten milletin fikri yok, okuduğu tweet var' desem o da ayıp olur. Desem ki 'ben diziye sizin kadar gülmedim'. 'Zaten senin zeka seviyen onu anlamaya yetmez' derler. 'Yalan yok bir kaç espriye az biraz güldüm' desem, 'senin zeka seviyen de zaten az biraz' derler" diyerek başladı.

'ZAFER ALGÖZ GÜLECEK...'

"Gibi dizisi daha doğal bir komediydi desem Zafer Algöz gülecek..." diyerek eleştirisine devam eden Murat Soner kısa tuttuğu Erşan Kuneri eleştirisini şöyle bitirdi: "Ne yapsam kanalı mı kapatsam! Ya bize ne oldu ya. Biz ne zaman eleştiriye bu kadar kapalı hale geldik? diyeceğim. O zaten uzun zamandır kapalı. Solcular, sağcılar, fakirler, zenginler, Ceza'cılar Sagopa'cılar, menemen soğanlı olurcular soğansız olurcular ve şimdi de Erşan Kuneri'ciler Gibi'ciler ama bilin ki hayra alamet değil bu kutuplaşmanın sonu."

Soner'in programı yaklaşık bir saatte 118 bin izlenmeye ulaştı.

Kaynak: Duvar