Zafer Partisi’ndeki Genel Sekreterlik ve sözcülük görevinden istifa eden milletvekili İsmail Koncuk, şimdi de partiden istifa ettiğini duyurdu

İyi Parti'den istifa ederek Ümit Özdağ'ın Genel Başkanı olduğu Zafer Partisi'ne geçen Adana Milletvekili İsmail Koncuk, partiden istifa ettiğini duyurdu.

 Koncuk,"Bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor" diyerek partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Koncuk, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "4 ay önce Zafer Partisi Genel Sekreterliğinden istifa etmiştim. Bu süreçte, Divan üyeleri Serdar Öztürk, Neslihan Seven, Bülent Kutlu, Jülide Yılmaz ve eski Sivas Milletvekili Mehmet Ceylan istifa etti. Hiçbir tedbir alınmadığı gibi bu istifalar ve gerekçeleri görmezden gelindi” dedi.

Gözden kaçırmayın

Kılıçdaroğlu: Saat 22.00'da kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim Kılıçdaroğlu: Saat 22.00'da kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim

Koncuk şu ifadeleri kullandı:

“Gen. Sek. istifa gerekçelerim geçen 4 ay içinde maalesef hiç değişmedi, değiştirileceğine dair bir işaret de görmedim. Birkaç kişi ile çıktığımız bu yolda, bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor. Bu sebeplerle Zafer Partisinden istifa ediyorum.”

Koncuk'un da istifasıyla Meclis'teki bağımsız milletvekili sayısı 7'ye çıktı.