Tahminlere göre hava sıcaklıklarının; iç ve batı kesimlerde 4 ila 6 derece azalacak

Sabah saatlerinde İstanbul'da şiddetli yağış etkili oldu. Dün akşam gece saatlerinde başlayan yağış birçok ilde trafik kazalarına ve sellere neden olmuştu. Yurdun iç ve dış kısımlarında ise kuvvetli rüzgar ve yağış bekleniyor.

Gözden kaçırmayın

Vegan Derneği öğrencilerin sağlıklı beslenme hakkını yok sayan YÖK’e dava açtı Vegan Derneği öğrencilerin sağlıklı beslenme hakkını yok sayan YÖK’e dava açtı

Meteoroloji'nin uyardığı yağışlı hava dalgasının önümüzdeki hafta ortasına kadar yurdun batı kesimlerini etkilemesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz ile Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Samsun çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Muğla, Zonguldak, Bartın ve Kastamonu’nun kıyı kesimleri ile Antalya’nın doğusunda yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2)olması bekleniyor.

SICAKLIK DÜŞÜYOR 

Tahminlere göre hava sıcaklıklarının; iç ve batı kesimlerde 4 ila 6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.