Habertürk spikeri 'Bylock' gerekçesiyle işten atıldı

Habertürk TV’de spor spikeri olarak görev yapan Fatma Karaağaç, telefonunda 'Bylock' bulunduğu gerekçesiyle işten atıldı

Habertürk spikeri 'Bylock' gerekçesiyle işten atıldı

Medya kurumlarında çalışan ve Bylock kullandıkları tespit edildikleri belirtilerek ten atılan gazetecilere yeni isimler eklendi. İlgili medya kurumlarına gönderilen listelere göre yapılan işten atmalar arasında Habertürk TV’de spor spikeri olarak görev yapan Fatma Karaağaç’ın da yer aldığı öğrenildi.

Medyaradar’da yer alan habere göre, telefonunda ‘ByLock’ bulunduğu gerekçesi ile Habertürk yönetimi, Karaağaç ile yollarını ayırırken, spiker gözaltına alınmadı.
Öte yandan Yeni Şafak’tan 2, Star’dan ise 6 gazetecinin işine “medyadaki Bylock kullanıcıları” listesinde isimleri bulunduğu gerekçesiyle son verildiği iddia ediliyor.

Habertürk spikerinden açıklama

Habertürk TV’de spor spikeri olarak görev yapan Fatma Karaağaç, Bylock kullandığı gerekçesiyle işine son verildi. Karaağaç,Twitter hesabından 'Cevap veremeyeceğim hiçbir soru yok.Mahsumiyet karinesini unutmayalım.Laik Türkiye Cumhuriyeti'nin sadık evladı olmaya devam edeceğim.' mesajını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 23:38

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER