AKP'li vekil: Nihat Doğan adam değil

AKP'li Milletvekili Oktay Saral, Nihat Doğan için sert konuştu...

 AKP'li vekil: Nihat Doğan adam değil

AKP'li Milletvekili Oktay Saral, geçmişte AK Parti Gençlik Kolları’nda çalıştığını söyleyen Nihat Doğan için, “Gerçek bir AK Partili değil” dedi. Ünlü türkücüye sert sözlerle yüklenen Saral, “İyi bir AK Partili o ilkelere ve prensiplere sahip, milletin değerleriyle örtüşen, tarihini ve kültürüne sahip çıkan, bir öyle bir böyle olan değildir. Biz bu milletin değerleriyle özdeşleşmiş ve o şekilde hayatını idam ettiren, milletin değerleriyle sanatını icra eden insanlara sanatçı diyoruz” ifadelerini kullandı. 

“BİR GÜN ÖYLE BİR GÜN BÖYLE”

Beyaz TV'ye konuşan Saral, dün AKP etrafında konuşan insanların bugün farklı konuştuğunu belirterek Nihat Doğan’ın iki yüzlü olduğunu öne sürdü. Ünlü türkücüye yönelik eleştirilerine devam eden Saral, “Bakıyoruz sözüm ona sanatçı denilen halkın değerleriyle alakası olmayan bir gün öyle bir gün farklı konuşan bir takım sanatçılar görüyoruz. Nihat Doğan da onlardan bir tanesidir” şeklinde konuştu.

“TIMARHANELİK ÇOK İNSAN VAR”


Nihat Doğan’ın çelişkili ifadeler kullandığına da dikkat çeken Saral, ünlü türkücüye, “Başkalarına saldırma. Git aynanın karşısına kendi kendine yumruk at” diyerek seslendi. Nihat Doğan’ın reklam peşinde olduğunu da iddia eden Saral, “Tımarhanelik çok insan var” dedi.

“NİHAT DOĞAN’I ADAM YERİNE KOYAN YOK”

Sözlerinin devamında eleştirilerini sertleştiren Saral, “Mesele zihniyet meselesi. Mesele Nihat Doğan değil. Nihat Doğan’ı konuşmaya gerek yok” diye ekledi. Saral, “Nihat Doğan, Muş’tan aday olabilir mi?” sorusuna ise, “Burası Muş’tur yolu yokuştur’ diyebilir ama Muş’tan aday olma noktasında olduğunu ben zannetmiyorum” cevabını verdi. (Radikal)

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2013, 18:13
YORUM EKLE