Kurban Bayramı için Maldivler, Amerika ve Uzakdoğu Turları

Elinizi çabuk tutun...

Genel 15.08.2013 - 22:29 15.08.2013 - 22:29
Kurban bayramının yaklaşmasıyla ve bayram tatilinin 9 günlük olacak olmasıyla tatile çıkacakların hızlı davranmalarında fayda olacaktır. Ramazan bayramına göre daha uzun bir tatil olacağını göz önünde bulundurursak şimdiden yer ayırtmakta fayda olacaktır.

Kurban Bayramı için Tatil Önerileri

Kurban bayramının 9 günlük olacak olması nedeniyle tatilciler dilediğini gibi Amerika, Hint Okyanusu veya Uzakdoğu planları yapabilirler. Aynı zamanda bayram üzeri elenecek olanların da hem balayı hem de bayram tatilini birleştirebileceklerini unutmayalım. Şimdiden fazla talep gören turlar; Amerika turları, Maldivler, Phuket, Tayland. Uzakdoğu turları ve Bali de oldukça fazla talep görmekte.

maldivler turu
Maldivler Turu

Evlenecekler İçin Balayı Tatilinde Maldivler Turu

Maldivler turu özellikle balayı ve şehirden uzaklaşmak isteyenler için en ideal destinasyonlardan biridir. Maldivler yaklaşık 1200 adadan oluşur ve uzmanlara göre dünyanın en güzel kumsalları ve deniz canlıları bu ülkede yaşamaktadır.

Kurban Bayramı Maldivler Turu

Kurban bayramı uzun olacağı için Maldivler hem stresten kurtulmak hem de kafa dinlemek için en ideal yerlerdendir. Özellikle eşinizle başbaşa bir tatil planlıyorsanız ilk tercihiniz Maldivler olsun. Maldivler, Turkuaz mavisi denizi ve bembeyaz kumsallarının yanında güleryüzlü insanları ile tatil ve balayı için en ideal yerlerden birisidir.

amerika turları
Amerika Turları

Uzun tatil süresinde Kurban Bayramı Amerika Turları

Uzun uçuş mesafinde olan ve gezilmesi ve görülmesi gereken ilk 5 ülkeden biri olan Amerika için en ideal tatil zamanı Kurban Bayramı Amerika Turları zamanıdır. Özellikle 9 günlük tatili göz önüne alırsak yer sıkıntısı yaşamadan Amerika Turları için hemen yerinizi ayırtmanızda fayda olacaktır.

Amerika Turları için Tam Mevsimi

Hemen hemen Amerika turları için en ideal zamandayız diyebiliriz. Doyasıyla gezmek ve tüm Amerika Turları için her bölgenin tadını çıkartmak için en doğru zamandayız. New York, Miami, Los Angeles, Las Vegas ve birçok şehir için bir çok tur programı bulunmaktadır. Siz de gönlünüze göre gezmek istediğiniz şehirleri bu tatil süresince gezebilirsiniz.

Yoğun İlgi Gören Kurban Bayramı Uzakdoğu Turları

uzakdogu turları
Uzakdogu Turları

Hem tarih hemde dünyanın en fazla ziyaret edilen ülke ve şehirleri uzakdoğu turları ile sizlere çok daha yakın ve ulaşılabilir. Özellikle uzakdoğu turları arasında Phuket Turu, Tayland Turu, Bali Adası, ve diğer uzakdoğu turları için uzun bayram tatilinde siz de kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın. ( Advertorial / Tanıtım Haberi)

İlgili siteler:

http://www.phuket.com.tr/

http://balayiturlari.com.tr/amerika-turlari/

http://www.maldivler.com.tr/

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@