Türkiye, Eurovizyon yerine bu yarışmaya katılacak

Türkiye bu yıl Eurovison yerine Asya Pasifik Yayın Birliği Müzik Yarışması'na katılacak…

Türkiye, Eurovizyon yerine bu yarışmaya katılacak

Geçtiğimiz günlerde TRT’nin Eurovision yerine Asyavizyon’da yarışacağı ve Manga’nın Türkiye’yi temsil edeceği duyurulmuştu. Ancak sonrasında Asya’daki etkinliğin yarışma değil müzik festivali olduğu açıklaması yapıldı.

Müzik şirketinden yapılan açıklamaya göre, bu yıl 3. kezgerçekleştirilecek ABU TV Şarkı Festivali’nde Manga Türkiye’yi “Fazla Aşkı Olan Var mı?” şarkısıyla temsil edecek.

Geçtiğimiz günlerde festival için tanıtım videosu hazırlayan Manga, İstanbul Boğazı’nda bir çekim yaptı. Başarılı grup, çektikleri video klipte müziklerini İstanbul ile birleştirdi.

İstanbul’daki sesleri kendi enstrümanlarının sesiyle birleştiren grup, festival için farklı bir videoya imza attı.

Grup üyeleri “Farklı ülkeleri ve kültürleri görmek bizim için iyi bir fırsat oluyor. Bu tip seyahatler, maceralar müziğimize yansıyor ve yansıyacaktır. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye gidiyoruz” dedi.

TRT’nin Eurovision yerine Asyavizyon’da yarışacağı ve Manga grubunun yeni şarkısı olan ‘Fazla Aşkı Olan Var mı?’ ile Türkiye’yi temsil edeceğini duyurduğu Asya’daki etkinliğin, yarışma değil müzik festivali olduğu açıklaması yapıldı. (medyaradar)

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 08:47

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER