Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, iktidar kanadından kendilerine yöneltilen Millet İttifakı ve Erbakan eleştirilerini yanıtladı.

Twitter'dan paylaşım yapan Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Zamanında gardıroplarının tozlu raflarına attıkları “Milli Görüş gömleği” yine akıllarına düştü! Ama nafile! O gömlek artık size olmaz, üzerinizde durmaz, taşıyamazsınız; size ağır gelir! “Eski Milli Görüşçü” olmak başka, ömrü boyunca Milli Görüşçü kalabilmek başkadır!

Bu noktada Saadet Partisi’ne ayar vermek, kimsenin hakkı ve haddi değildir! Herkes işine baksın! Yoldan çıkan, yola dair cümle kuramaz! Yoldan çıkan, her şart altında yola devam edenlere dışardan akıl veremez! Biz bu yolda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz ve edeceğiz!

The Telgraph'tan seçim analizi: Kılıçdaroğlu Erdoğan'ın önünde The Telgraph'tan seçim analizi: Kılıçdaroğlu Erdoğan'ın önünde

Temel Karamollaoğlu ve arkadaşlarına, Saadet Partisi’nin teşkilat mensuplarına, Milli Görüş hatırlatması yapmak kim, siz kim? Erbakan Hocamızın hedeflerindeki mana nerede, nitelik nerede; sizin her şeyi binadan, betondan, nicelikten ibaret sanan anlayışınız nerede?