Erdoğan'dan kız öğrencilere 'tavsiyeler': Nasibinizi bulunca seçici olmayın

Yeni evlilere her fırsatta üç çocuk tavsiyesinde bulunan Başbakan Erdoğan'dan bu kez de öğrencilere evlilik 'tüyoları'...

Erdoğan'dan kız öğrencilere 'tavsiyeler': Nasibinizi bulunca seçici olmayın

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, dün oğlu Bilal Erdoğan’ın başkan yardımcılığını yaptığı TÜRGEV’in Fatih’te Mevlanakapı Kız Öğrenci Yurdu’ndaki iftarına katıldı. Erdoğan, genç kadınlara "evlilik" tavsiyesinde bulundu. Tunus Ennahda Hareketi lideri Raşid Gannuşi de “Kızlar okurken evlensin” dedi.

Hürriyet'ten Sefa Özkaya'nın haberine göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TÜRGEV'in düzenlediği iftar yemeğinde konuştu.

“TÜRGEV, özgür zihinlerin yetişmesine katkı sağlayarak, kendisine kayıtsız şartsız iman isteyen örgütleri rahatsız ediyor. 17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinin ardından TÜRGEV üzerinden komplo oluşturulmak istendi” diyen Erdoğan kendisinden önce konuşan Tunus Ennahda Hareketi lideri Raşid Gannuşi’nin “Kızlar okurken evlensin” sözleri üzerine şu mesajı verdi:

“Evlilik olayını geri atmayın. Nasibinizi bulunca kararınızı veriniz. Çok seçici de olmayın. O zaman gülistandan boş çıkarsınız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2014, 10:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail
ismail - 4 yıl Önce

sizi çok seviyorum

adem  baba
adem baba - 4 yıl Önce

...aynen ismail ,ekatılıyorm