Atlasglobal uçuşlarını durdurdu

Atlasglobal, uçuşlarını 21 Aralık'a kadar ara verdi

Atlasglobal uçuşlarını durdurdu

Atlasglobal havayolu şirketi, 21 Aralık’a kadar uçuşlarına ara verdiğini duyurdu.

Şirketin internet sitesinden yapılan açıklamada, “Değerli Yolcularımız, Havayolumuz tarafından alınan karar ile sizlere farklı bir uçuş deneyimi sunabilmek amacıyla yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. 26 Kasım 2019 itibariyle 21 Aralık 2019 tarihine kadar geçici süreyle operasyonlarımıza ara verilmiştir” denildi.

Satılan biletlerle ilgili iade ve değişiklik talepleriyle hakkında 16 Aralık’ta duyuru yapılacağı aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Bu süreçte uçuşu gerçekleştirilemeyen yolcularımızın satın aldıkları biletleriyle ilgili 15 Aralık 2019 tarihine kadar gerekli tespitler tarafımızca yapılacaktır. Siz değerli yolcularımızın iade ve değişiklik talepleri ile ilgili uygulanacak işlemler 16 Aralık 2019 tarihinde web sitemiz üzerinden duyurulacaktır. Konu ile ilgili sorularınızı ve taleplerinizi callcenter@atlasglb.com e-posta adresine PNR numarasıyla birlikte iletebilirsiniz. Web sitemizden ve diğer satış kanallarımızdan bilet satış işlemleri 16 Aralık 2019 tarihine kadar kapalı tutulacaktır.” 

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER