Facebook'ta takma isim dönemi

Facebook, yeni mobil uygulamasında kullanıcıların isimlerini gizlemesine izin verecek…

Facebook'ta takma isim dönemi

1.3 milyar kullanıcısı bulunan Facebook’un yeni bir proje üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Adı açıklanmayan bir kaynağa göre, şirket, bu mobil uygulamada kullanıcılarının isimlerini gizlemesine izin verecek.

Facebook'un kullanıcıların isimlerini gizleyerek paylaşımlarda bulunmalarını sağlayacak bir mobil uygulama üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

Facebook'un bu projesi hakkında bilgiye sahip olduğunu iddia eden bir kişinin New York Times gazetesine yaptığı açıklamaya göre, şirket, bu uygulama ile kullanıcıların takma isimlerle paylaşımda bulunmalarına ve mesajlaşmalarına izin vermeye hazırlanıyor.

Adı açıklanmayan kaynağın iddiasına göre, Facebook'un üzerinde çalıştığı bu projenin başında Josh Miller bulunuyor. Miller, geliştirdiği bir uygulamayı geçen sene Facebook'a satmış ve akabinde şirkete katılmıştı.

Facebook'un üzerinde çalıştığı bu uygulamanın Miller'dan 15 milyon dolar karşılığında satın aldığı 'Branch' isimli uygulamanın geliştirilmiş versiyonu olabileceği düşünülüyor. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 22:54
YORUM EKLE