ABD'li şarkıcı ve müzik yazarı Dolly Parton'ın (77) hayatı beyazperdeye aktarılıyor. 'CBS Mornings' adlı programda Tony Dokoupil ve Nate Burleson'ın konuğu olan Parton, samimi açıklamalarda bulundu.

Dolly Parton, katıldığı programda, "Sizi beyazperdede canlandıracak oyuncunun nasıl görünmesini istersiniz?" sorusuna yanıt verdi.

Parton, "Benim ruhuma sahip olması gerektiğini düşünüyorum. O ateş ve cesarete sahip olmalı ve elbette göğüsleri de biraz büyük olmalı. İster doğal, ister sonradan yapılmış olsun..." diyerek, kahkaha attı.

"BEKLEMEK ZORUNDAYIZ"

Dolly Parton, filmde onu hangi oyuncunun canlandıracağıyla alakalı, "Bilmiyorum. Sanırım bu noktaya geldiğimiz zaman farklı insanlarla deneme çekimleri yapacağız. O zamanı beklemek zorundayız" dedi.

"BÜYÜK GÖĞÜSLERİ OLMALI"

Dolly Parton'a yöneltilen sorulardan biri de hayatını yansıtacak olan filmde kendisini canlandıracak olan kadın oyuncuda hangi özellikler bulunmasını istediğiydi.

Esprili bir açıklamada bulunan Parton, "Benim ruhuma sahip olması gerektiğini düşünüyorum. O ateş ve cesarete sahip olmalı ve elbette göğüsleri de biraz büyük olmalı. İster doğal, ister sonradan yapılmış olsun... Oyuncunun büyük göğüsleri olmalı" diyerek, kahkaha attı.

"RAFA KALDIRDIM"

Dolly Parton, daha önce hayatının bir Broadway müzikali olması için bazı görüşmeler yaptıklarını fakat Covid-19 pandemisi nedeniyle bu projenin rafa kaldırıldığını söylemişti.

Aklının bir köşesinde bu tür bir müzikal olduğunu ifade eden Parton, şimdilik bir uzun metrajlı film üzerine yoğunlaştığını açıkladı.

"ÜÇ FARKLI OYUNCU BULUNMALI"

Dolly Parton, film için hayatının farklı dönemlerini canlandıracak üç farklı oyuncu bulunması gerektiğinin de altını çizdi.