İş adamı Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini sonlandıran Hadise, dünyaca ünlü bir içecek markasının reklamında yer alacaktı. Ancak firma, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiası üzerine hayatının şokunu yaşadı. Hem işinde oldu hem de sertvetinden.

HADİSE'YE DARBE ÜSTÜNE DARBE

Ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler ile 5 ay veli kalan ve daha sonrasında boşanan Hadise, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la yasak aşk dedikodularına karışmıştı. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise'ye bir darbede iş hayatından geldi. Dünyaca ünlü bir içecek markasının ABD’li yetkilileri, Hadise ile yapılacak milyonluk reklam anlaşmasını geri çevirdi.

Özel hayatıyla ilgili çıkan peş peşe skandallardan sonra kariyeri biteceği düşünülen Hadise, hem sahne ücretini 500 bin TL'ye çıkardı hem de birbiri ardına 10 ve 12 milyon TL'lik reklam anlaşmaları yaptı. Türk firmalarının "altın yumurtlayan tavuk" diyerek peşinden koştuğu Hadise, dünyaca ünlü bir içecek markasından ise aynı tepkiyi alamadı.

Firmanın Türk yetkilileri, popçuya 14 milyon TL'lik reklam anlaşması teklifi yaptı. Ancak ABD'li yetkililer, saha araştırması sonucunda Hadise'nin global markalarına zarar vereceğini düşünerek Hadise'yle reklam anlaşmasını onaylamadı.