Kürşad Oğuz'un tüm sorumluluğu üzerine alarak istifa ettiği öğrenildi

Habertürk'te yayınlanan Ebru Baki ile Para Gündem programı sonrası kovulan Bülent Aydemir'den sonra Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz, istifa etti.

Gözden kaçırmayın

YTÜ’de sosyal medya paylaşımı gerekçesiyle istifası istenen öğrenci temsilcisi görevden alındı YTÜ’de sosyal medya paylaşımı gerekçesiyle istifası istenen öğrenci temsilcisi görevden alındı

Gazeteciler.com'un ulaştığı bilgilere göre Kürşad Oğuz'un tüm sorumluluğu üzerine alarak istifa ettiği öğrenildi.

Habertürk'ün açıklama yapması beklenirken, Kürşad Oğuz'un da konuyla ilgili kararın da içinde yer aldığı bir basın açıklaması yapması bekleniyor.    

BAHÇELİ HABERTÜRK’E TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

MHP-Habertürk TV tartışmasına Devlet Bahçeli de katıldı. MHP Genel Başkanı, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Ulvi Yönter'in, Ebru Baki'yle ilgili hakaret içeren tweet'lerine sahip çıkarak, "Habertürk TV izlemiyorum" kampanyasına katıldı.

Yönter'in dün attığı tweet'lerin ardından Habertürk yayınında bugün açıklama yapan kanalın Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, "Yönter özür dilemeli. Eğer arkasında duruyorlarsa Genel Başkan ve MHP de özür dilemeli" demişti. Bahçeli'nin bu sözlere yanıtı Twitter'da başlatılan, Habertürk TV izlemiyorum kampanyasına katılmak oldu.