Ülkücülerin 'kan kokulu' pankartı

Ülkücüler bu pankartı astı

Ülkücülerin 'kan kokulu' pankartı

İstanbul'da Ülkü Ocakları ile Alperen Ocakları, "Burnumuzda tütüyor Çinli'nin kan kokusu" yazılı pankartları astı. sosyal medyada pankartlara tepki yağdı. 

Oda tv'de yer alan habere göre, Çin devletinin Uygur Türklerine baskı yaptığını öne sürüp protesto gösterileri yapan BP’nin gençlik teşkilatı Alperen Ocakları’nın İstanbul Ataşehir’de astığı “Burnumuzda tütüyor Çinli’nin kan kokusu” yazılı pankart sosyal medyada paylaşıldı. HP’ye yakınlığıyla bilinen Ülkü Ocakları da Kemalpaşa'da “Burnumuzda tütüyor Çinli’nin kan kokusu” yazılı pankartı binasından sallandırdı. Bu pankart nedeniyle Ülkü Ocakları ve Alperen Ocakları’na sosyal medyada tepki yağdı.


Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2015, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
isyankar
isyankar - 3 yıl Önce

Astiklari pankart ruhsal durumlarini yansitiyor. Insanlarimiz ne büyük tahribata ugramis. Sasirmamak elde degil.

Nizamettin aktaş
Nizamettin aktaş - 3 yıl Önce

bu ülkenin hukuku ayaklar altına alınıyor. IRKCILIK meşrulaştırılıyor.bir başaka ülkede yurttaşlarına yaşatıldığı söylenen katliam doğrusu ise devletin sessiz kalması bir suc,sivil toplum örgütlerinin kınaması ise ölüm,saldırı,tehtitle olamaz.ilkel intikam sözleri bu ülkenin hukuksuz,kanunsuz, bir ülke olduğununun ilanıdır. Buna derhal müdahale edelmelidir.