Tatlıses: Gürses yoğun bakımda kaptığı mikroptan öldü

İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses'in bir hafta önce öldüğünü öne sürdü...

Tatlıses: Gürses yoğun bakımda kaptığı mikroptan öldü

İbrahim Tatlıses, sanatçı Müslüm Gürses'in vefat haberinin ardından Magazinoteli.com sitesine bir açıklamada bulundu.

Müslüm Gürses’in bir hafta önce hayatını kaybettiğini ancak doktorların bunu açıklamak istemediğini belirten Tatlıses, Gürses’in söylendiği gibi kalp yetmezliğinden değil, hastane mikrobundan öldüğünü iddia etti.

İşte İbrahim Tatlıses'in açıklaması:

"Senaryo hastanenin aynen planladığı gibi gitti. Baba zaten 1 hafta önce vefat etmişti. Bununla ilgili menajerinin de haberi vardı. Benimde haberim vardı. Hatta yoğun bakımın başındaki Opr. Dr. Oğuz Yılmaz, Müslüm Babanın ex olduğunu fakat ailesine söyleyemedikleri için cihaza bağlı tuttuklarını bizzat benim bir yakınıma söylemiş. Doktorlar kimi uyutuyor. Babanın beyin ölümü bir hafta önce gerçekleşmişti zaten. Ben bunu dün akşam sayın Sağlık Bakanımızla, Sezen Aksu’yla ve ayrıca Hülya Avşar’la da paylaşmıştım. Babanın ölümü kalp yetmezliği, akciğer falan filan değil. Resmen yoğun bakımda kaptığı mikroptan öldü. Dün akşam sayın Sağlık Bakanımıza babanın birkaç gün önce yaşadığı yönünde yapılan açıklamaların yalan olduğunu, yarın hastanenin ölüm haberini duyuracağını söylemiştim. Ve aynen de öyle oldu.

Rahmetli babamın da dediği gibi ölü bizim Allah rahmet eylesin.

Babaya Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah mekanını cennet etsin…"

MÜSLÜM GÜRSES'İN MENAJERİ TATLISES'İ YALANLADI

Bu sabah yaşamını yitiren Müslüm Gürses'in 1 hafta önce yaşamını yitirdiğini ama hastane yönetiminin gizlediğini iddia eden İbrahim Tatlıses'i, Gürses'in menajeri yalanladı.

Hakan Takmaz, yazılı olarak yaptığı açıklamada tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederken, şu sözlere yer verdi:

"Bir hafta önce öldüğü söyleniyor. Ama bu sabah bütün müdahalelere rağmen, sabah 08.30’da abimi kaybettik. Kim ne derse desin olayları ben yaşadım, kimse yanımda değildi. Yalnız Muhterem Hanım ve ben bu olayları beraber yaşadık. Herkesin elinden geleni yaptığına inanıyorum."

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2013, 03:15

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER