Süleyman Özışık, Peker'le iki kere görüştüm demişti: Sedat Peker’e övgü yağdırmış

Videoda Özışık ve gelini, Peker'e teşekkür ediyor

Süleyman Özışık, Peker'le iki kere görüştüm demişti: Sedat Peker’e övgü yağdırmış

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında arabuluculuk yaptıkları iddia edilen Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık, geçen gün yaptığı açıklamanın ardından yeni bir video daha yayınlandı.

Twitter'da Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen bir işi tarafından, Süleyman Özışık'ın oğlunun düğününe Sedat Peker'in hediye gönderdiğini gösteren bir video paylaşıldı. Videoda Özışık ve gelini, Peker'e teşekkür ediyor. Videoyu paylaşan kişi, hediyenin 80 bin TL değerinde olduğunu ifade etti.

SOYLU SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞTU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun haklarında "hakaret", "iftira" ve "örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım"dan suç duyurusunda bulunduğu, AKP'ye yakınlığıyla bilinen Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık yaklaşık 3 haftalık sessizliğinin önceki gün açıklama yapmıştı.

3 HAFTA SONRA KONUŞABİLDİ

Youtube kanalı aracılığıyla bir video yayını yapan Özışık, Bakan Soylu'ya ve suç örgütü lideri Sedat Peker'in kendisiyle ilgili iddialarına cevap vermişti.

Peker'in yaptığı paylaşımı Twitter'da yaptığı 'beğendiği' için yapılan eleştirilere, "Twitter'da beğen ikonuna istemsizce dokunmuş ve beğenmişim. Şimdi buradan beni Sedat Peker'in safına geçtiğim anlamına getirmişler, öyle manşetler atmışlar. Bakın buradan çok net söylüyorum. Sizin huzurunuzda söylüyorum. Bu arkadaşlara sesleniyorum. Halt etmişsiniz! Halt etmişsiniz!" karşılığı veren Özışık'a,  Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olur’dan yanıt geldi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2021, 18:43

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER