Sedat Peker’den Demirören açıklaması: Babanın cinayetler üzerine kurduğu servetiniz bedavadan geldi

Peker, “Pambıkören temelini babanın cinayetler ve zulümler üzerine kurduğu bu sizin servetiniz bedavadan geldi” dedi

Sedat Peker’den Demirören açıklaması: Babanın cinayetler üzerine kurduğu servetiniz bedavadan geldi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Doğan Medya'nın satışında Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyi ödemediklerini söylediği Demirören Grubu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.

Peker, "Pambıkören sizin haram servetinizin nerde başladığını tarihçesi ile anlatacağım. Babanın hangi kişilerin öldürülmesiyle onların malına nasıl el koyduğunu da, Rumlar’ın mallarına nasıl çöktüğünü de. Pambıkören Kemer Country’de ki  arsayı Avukat Osman Hacıvekiloğlu’nun koordinasyonunda nasıl ele geçirdiğini de anlatacağım. Total’i Oyak grubuna nasıl fahiş fiyatla sattığını herkese göstereceğim. Pambıkören temelini babanın cinayetler ve zulümler üzerine kurduğu bu sizin servetiniz bedavadan geldi ama ilerde inşallah hepsi devlete geçecek. Sen çakma gazetecilerle, çakma tartışmacılarına benim hakkımda yalan yanlış şeyler söylemeyi tembih ediyorsun ya, ben sana göstereceğim" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 23:09

YORUM EKLE
YORUMLAR
adaleti hukuk değil mafya sağlayor ilginç
adaleti hukuk değil mafya sağlayor ilginç - 1 hafta Önce

insanlar niye kendi ülkelerinde değilde isviçre gibi ülkelerde değerli varlıklarını saklıyorlar çünkü burada işleyen hukuk yok hani gündemde olan otelin ilk sahibini kızı diyor emanetleri bile patlatmışlar diye sonrada niye üçüncü dünya ülkesiyiz diye serzenişte bulunuyoruz. ee ortada değilmi herkese eşit uygulanan hukuk mu var bundan olabilir mi acaba.

SIRADAKİ HABER