Şahan Gökbakar: TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti

“Kaz Dağları yok olmasın dediğim günden beri başlayan kötüleme ve iftira kampanyası devam ediyor”

Şahan Gökbakar: TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti

Komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris’te dubleks bir villa aldığı ve izinsiz iskele yaptırdığı yönündeki haberlere sitem etti.

Gökbakar “TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti” dedi.

Şahan Gökbakar iddiaya göre, Marmaris’e 67 kilometre uzaklıkta olan mahallede satın aldığı villanın önündeki sahile izinsiz olarak iskele yaptırıp, ‘Özel mülktür girilmez’ tabelasını astı. Sahile deniz kumu döktürüp, denize zodyak botla tonoz bıraktı.

Gökbakar hakkındaki iddianın ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri inceleme başlatarak iskelenin kaldırılması ve alanın eski haline dönüştürülmesi için Marmaris Belediyesi’ne, tonozların kaldırılması için ise Büyükşehir Belediyesi’ne tutanakları gönderdi.

Günlerdir haberlere konu olan drone ile evi görüntülenen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından hakkındaki iddialara cevap verdi. İskelenin fotoğrafını ve belgeleri paylaşan komedyen, şunları söyledi:

Kaz Dağları yok olmasın dediğim günden beri başlayan kötüleme ve iftira kampanyası devam ediyor… Günlerdir hakkımda yalan haberler yayınladınız. Beni ve ailemi taciz ettiniz.”

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 11:53

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER