Şahan Gökbakar'dan AKP'li Yavuz'a yanıt : Diyetimde şu sıralar tam kanunsuzluk hakim

Şahan Gökbakar, kendisine göz kırpan AKP'li Yavuz'a yanıt verdi

Şahan Gökbakar'dan  AKP'li Yavuz'a yanıt : Diyetimde şu sıralar tam kanunsuzluk hakim

Şahan Gökbakar, geçen günlerde AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'un taklidini yaptığı bir video paylaştı. Bunun üzerine AKP'li Yavuz, sosyal medya hesabı üzerinden Gökbakar'a, "Amma da eğlenceli olmuş ama diyete de dikkat etmek şart tabii" diyerek karşılık verdi. Kendisine mesajının sonunca göz kırpan Yavuz'a günün ilerleyen saatlerinde yanıt veren Gökbakar, "Dietimde su siralar tam kanunsuzluk hakim Ali İhsan Bey" ifadesini kullandı.

“Her şey çok güzel olacak” göndermesi yapan Şahan Gökbakar, AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un sosyal medyada espri konusu olan 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu' sözlerini taklit ederek instagram hesabından paylaşmıştı. Yavuz, Şahan Gökbakar’a Twitter hesabından “Taklidi amma da eğlenceli olmuş ama diyete de dikkat etmek şart tabii...” sözleriyle yanıt vermişti. Gökbakar bunun üzerine yanıt vererek sosyal medya hesabı üzerinden şu sözleri kaydetti:

"Dietimde su siralar tam kanunsuzluk hakim Ali İhsan bey. Neyse dietimizi bozsak da, niyetimiz bozuk olmasin en onemlisi o. Espiriye acik bir siyasetci olmanizi"

*Twitter içeriklerindeki imla ve yazım hatalarına dokunulmamıştır.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 11:53

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER