PKK'den açıklama: Ateşkesin bir anlamı kalmamıştır

Hava saldırılarının ardından ilk açıklama

PKK'den açıklama: Ateşkesin bir anlamı kalmamıştır

Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait savaş uçaklarının PKK’nin bulunduğu alanlara yönelik düzenlediği hava saldırılarına ilişkin açıklama yapan PKK’nin askeri kanadı HPG, başta Behdinan olmak üzere yoğun bir bombardıman yapıldığını belirtti.

HPG’nin açıklamasında 24 Temmuz gecesi isaat 23:00 sularında çok sayıda savaş uçağının, bulundukları alanlara, başta Behdinan bölgesi olmak üzere yoğun bir bombardıman yaptığı, 25 Temmuz gece yarısı 01:00’den itibaren Kandil alanlarına da yoğun bir bombardıman başladığı ifade edildi.

HPG açıklamasında, “Yapılan bu yoğun hava bombardımanlarıyla da ateşkesin bir anlamı kalmamıştır. Gerçekleşen yoğun bombardımanların sonuçları ve bu saldırının detayları en kısa zamanda halkımız ve kamuoyuna açıklanacaktır” denildi. (Kaynak: ANF)

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2015, 02:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemal kendal
cemal kendal - 3 yıl Önce

gün gelecek sizin varlığınızın da bir anlamı kalmayacak,

DOĞU ŞAHİNİ
DOĞU ŞAHİNİ @cemal kendal - 3 yıl Önce

ya seni̇n anlamin var mi. asil seni̇n gi̇bi̇ geri̇ zekalilar olduğu sürece hi̇ç bi̇r şey düzelmez.aksi̇ne bu ülke de bu vaki̇tten sonra kardeşli̇k i̇flas etmi̇şti̇r. türkler kardeş deği̇l kalleşti̇r kürtler i̇çi̇n a.rtik

doğuda bir türk
doğuda bir türk - 3 yıl Önce

devlet doktor gönderir vurursun, öğretmen gönderir vurursun, elektiriği kaçak kullanırsın, asalak gibi yaşarsın, devletten toprak yardımı alırsın sonra devlet bize bakmiyir, siz istediğinizi istediğiniz zaman vurun bizden eyvAllah bekleyin, en azından bizimkiler karşısındaki silahlı kesimi hedef alıyor, ne oldu şimdi? devlet zamanında yapılan yanlış uygulamarı telafi etmeye çalıştı ama siz hınç almaya çalıştınız, hata ettiniz , uyanın artık lider olara benimsediğiniz insanlar ve çocukları refah seviyesi oldukça yüksek bir hayat yaşarken sizler dağlarda bir hiç uğruna ölüyorsunuz, onların kendi düzenlerini devam ettirmekten başka bir düşünceleri yok (liderlerinizin), derebeyi tadına takılmak istiyorlar.

Koçero
Koçero - 3 yıl Önce

asalak gibi yaşamak senin gibi göte layık