Pelin Akil: Oruç tutmadığım için linç edildim

Oyuncu Pelin Akil, çocuklarıyla ilgili yaptığı bir paylaşımın ardından oruç tutmadığı için linç edildiğini söyledi

Pelin Akil: Oruç tutmadığım için linç edildim

Oyuncu Pelin Akil, bir sosyal medya paylaşımından sonra gelen eleştirilere yönelik açıklama yaptı.

Akil, sosyal medya hesabı Instagram’dan çocuklarına hazırladığı kurabiyenin tarifini paylaşarak “Kahvaltı yapıyorum” ifadesini kullandı.

Pelin Akil, söz konusu paylaşımından dolayı linç edildiğini söylediği bir sonraki açıklamasında, “İlaç kullanıyorum, tutamıyorum ama bu benim tercihim de olmayabilir. Ben saygısız bir şey yapmadım. Bir yemek, bir şey yok. Çocuklarıma yaptığım bir şeyi paylaştım. Her anne çocuklarına yapacak alternatif arıyor. Onun dışında bence tutanlar da tutmayanlara saygılı olursa güzel bir şekilde yaşarız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 15:16

YORUM EKLE
YORUMLAR
s.yalçın
s.yalçın - 1 ay Önce

laisizim...

Demokrasinin açılımını bilmemek
Demokrasinin açılımını bilmemek - 1 ay Önce

Cahil kesim herşeyin içinde size ne isteyen tutsun istemeyen tutmaz bu kimseyi ilgilendirmemeli ama faşist ilkel yobazlar bunu idrak edecek beyinden yoksun oldukları için anlamaz bunların iğrenç ağızları ne durur ne susar çünkü aşırı cahil aşırı barbarlar onların haddsizligi hazımsızlığı tekciligi küresel dünyaya yakışmayan kitle ve yığınlardan oluşuyorlar .

Demokrasi
Demokrasi - 1 ay Önce

Demokrasi nasıl yazılar hangi harfler var bir bunu öğrenmişler hiç-bir şey bilmiyorsan gerçek demokrasiyi yaşayanlardan ve yaşayanlardan ogrenini bari ama yok barbarlığın bağnazlığın kurallarına aykırı tabii

SIRADAKİ HABER