Özhaseki'den Karalar'a: Devasa geliri olan belediyeyi haczettirmek büyük maharet ister

Özhaseki, makam odasındaki masa, sandalye ve mobilyaları haczedilen Adana Büyükşehir Belediye'nin CHP'li başkanı Zeydan Karalar'a tepki gösterdi

Özhaseki'den Karalar'a: Devasa geliri olan belediyeyi haczettirmek büyük maharet ister

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, makam odasındaki masa, sandalye ve mobilyaları haczedilen Adana Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li başkanı Zeydan Karalar'a tepki gösterdi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, belediyeciliğin zahmetli ve vatandaşa hizmet etmeyi dert edinenlerin işi olduğunu belirtti.

Özhaseki şunları kaydetti:

"2014 yılında Seyhan Belediyesi'ni 30 milyon TL fazla para ile devralan mevcut CHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, 140 milyon TL borçla bırakmıştı. Bugün ise 2019'da 2 milyar TL geliri olan Adana'yı yönetememiş makam odasının haczi ile gündeme gelmiştir. Bu durum olsa olsa iş bilmezliktir, beceriksizliktir ya da kötü kurgulanmış, basit bir şekilde ortaya konulmuş bir senaryodur. Böyle devasa bir geliri olan belediyeyi yönetememek, makam odasına kadar haczettirmek gerçekten büyük bir maharet ister. Mağduriyet edebiyatının arkasına sakladıkları iş bilmezliklerini bizler çok net görüyoruz. Milletimizin de gördüğünden kimsenin şüphesi olmasın. Belediyecilik algı oyunlarıyla prim yapma yeri değil; hizmet etme yeridir. Milletin aklıyla dalga geçmeye kalkanların sonu hüsrandır."

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 22:03

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şabo şah
Şabo şah - 1 yıl Önce

Oda seninin zihniyetinin ahlaksızlığı

SIRADAKİ HABER