Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti

Yavuz Yılmaz, Beykoz Konakları'ndaki evinde ölü bulundu

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz, İstanbul Beykoz Konakları'ndaki evinde yaşamını yitirdi.

38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın yatağında ölü bulunduğu belirtiliyor. Yılmaz'ın başından silahla vurulmuş halde bulunması üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 

Yavuz Yılmaz'ın intihar etmiş olabileceğinden şüpheleniliyor. Cinayet Büro ekipleri olay yerinde incelemeleri devam ediyor. Polis sitenin güvenlik görevlileri ile görüşüyor. 

MESUT YILMAZ İSTANBUL'A GELİYOR

Haberi ABD'de alan Mesut Yılmaz  Türkiye'ye dönüyor. 

SÜLEYMAN SOYLU'DAN İLK AÇIKLAMA 

İçiyleri Bakanı Süleyman Soylu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Olayı gerek valimiz, gerek emniyet müdürümüz takip ediyor. Şu anda Amerika'dan dönüyor. Amcalarıyla temas kurduk. Allah rahmet eylesin. Olay yeri incelemenin gerekli çalışamaları sürüyor" dedi. 

TBMM’den Yılmaz ve ailesine başsağlığı

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlunun hayatını kaybettiği haberinin duyulmasının ardından TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Yılmaz ve ailesine başsağlığı diledi.

YAVUZ YILMAZ KİMDİR?

Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz'ın oğludur. 1979 yılında doğdu. Yavuz Yılmaz bir dönem nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin arkasından ayrılmıştı. Yavuz Yılmaz 7 Haziran 2015'te yapılan seçimlerde CHP'den milletvekilliği için adı geçmiş, ancak aday olamamıştı. Yavuz Yılmaz'ın kardeşi Emir Hasan Yılmaz ile CFS İstanbul Yatırım A.Ş isimli bir şirketleri vardı. İki kardeş bir ara İstanbul'daki üçüncü havalimanında hafriyat işi de yapmıştı.

Kaynak: Cumhuriyet 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2017, 22:55

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER