Konya'da bir polis eşini ve kızını öldürdü

Konya'da Harun K. isimli polis, eşi Neslihan ve 6 yaşındaki kızı Ecem'i tabancayla öldürüp 10 yaşındaki oğlu T.'yi yaraladıktan sonra intihar etti

Konya'da bir polis eşini ve kızını öldürdü

Konya'nın Ereğli ilçesinde 44 yaşındaki Polis Harun K., adliyede memur olan eşi 42 yaşındaki Neslihan ve kızı 6 yaşındaki Ecem'i tabancayla öldürüp oğlu 10 yaşındaki T.'yi yaraladıktan sonra intihar etti. Ağır yaralı T. K., hastanede tedavi altına alındı.

Olay, bu sabah saat 04.00 sıralarında Ereğli ilçesi Eti Mahallesi'nde meydana geldi. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru H. K., beylik tabancasıyla yatak odasındaki eşi Neslihan'a, ardından odalarında uyuyan oğlu T. ve kızı Ecem'e peş peşe ateş etti. Ardından da tabancayı kendi başına dayayıp tetiği çekti.

Silah sesini duyan komşuları polise haber verdi. İçeri giren polisler, meslektaşları Harun K. ve ailesini kanlar içinde buldu. Sağlık görevlileri yaptıkları kontrolde Harun K., eşi Neslihan ve kızı Ecem'in öldüğünü saptadı. Ağır yaralı T. K. ise Ereğli Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavinin ardından Konya'ya sevk edildi. T. K.'nin de hayatı tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2016, 16:07
YORUM EKLE