Kendisine 'çeyrek devrimci' diyen AKP'li Özalan'a, Barış Atay'dan tepki: Boş yapma yani tam porsiyon AKP'li

TİP'li Barış Atay, AKP'li Alpay Özalan'ın sözlerine çok sert tepki verdi

Kendisine 'çeyrek devrimci' diyen AKP'li Özalan'a, Barış Atay'dan tepki: Boş yapma yani tam porsiyon AKP'li

TİP Hatay Milletvekili Barış Atay,  Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine destek vermek için dün Kadıköy'de polisin müdahalesine maruz kaldı. AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan, sosyal medya hesabından Atay'a "çeyrek devrimci" dedi. Atay, bu paylaşıma cevap olarak Özalan'a "tam porsiyon AKP'li" yazdı.

Özalan, Atay ile ilgili "Nerede bir provokasyon varsa orada biten çeyrek devrimci Barış Atay, polislerimize saldırmış. Kahraman polislerimize nasıl saldırırsın kendini bilmez hadsiz? Ne yaparsam yapayım vekillik zırhı beni korur" diye mi düşünüyorsun? Rezilliklerin boyunu aştı. Haddini bil." dedi.

Özalan'ın tweetini alıntılayan Atay ise "O gençlere böyle fütursuzca, nefretle saldıran kim varsa gücüm yettiğince karşısında olurum. Mecliste çoğunluk sizsiniz. Getirin fezlekeyi okutun. Dokunulmazlığa güvenecek ayıbım yok benim. Boş yapma yani tam porsiyon AKPli" diyerek tepkisini gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2021, 11:22

YORUM EKLE
YORUMLAR
yapmu bunu yapma
yapmu bunu yapma - 6 ay Önce

abi sokakta kavga gürültü görüntüsü imajı vermeyin hiç mi karşıdan kendinize bakmayı bilmiyorsunuz.onlar koltuklarını sağlamlaştırır faturasıda sana kitlerler hemde suçta sana kalır.gidin işçilerlerle emekçilerle medyaya foto verin bu sizin partinize daha çok teveccüh artırır.hiç mi ders çıkarmassınız türkiyede tabuları yıkan örnek biri var.tunceli belediye başkanı adam ilçe belediye başkanıydı tarım işçileri ile çifçileri görüntü verdi.kavgadan ziyade yapıcı profil çizdi tunceli belediyesini aldı.sokaktan ziyade tweterdan etkili yazılarlarla tepkisini koyabiliyor.ben hele anlamıyorum bu lgbt bayrağı ne alaka abi her hükümet karşıtı pretostolarda çıkıyor bu resmen iktidarın koltuğunu daha da tahkimleştiriyor hangi toplumda yaşadığınızın farkında değilmisiniz.

SIRADAKİ HABER